Home > Nieuws > Bedrijvigheid bij TV De Heerlijkheid
Mee doen?
 
Vul uw gegevens hieronder in om onze nieuwsbrief te ontvangen!
Volg ons op Facebook!
 

Bedrijvigheid bij TV De Heerlijkheid

 
 
Bedrijvigheid bij TV De Heerlijkheid
 
Geschreven door Petra Noordman, secr.   
zaterdag, 24 augustus 2013 22:36

De komende maanden is er weer volop bedrijvigheid bij T.V. de Heerlijkheid.

Clubkampioenschappen
Van woensdag 18 september tot en met zaterdag 28 september worden de jaarlijkse clubkampioenschappen dames dubbel en heren dubbel gehouden. Elke avond (behalve vrijdagavond) worden er van 18.00 tot 22.00 uur partijen gespeeld. Voor het publiek staat de koffie en thee klaar. De finales worden gespeeld op zaterdag 28 september vanaf 11.00 uur. U bent van harte welkom om te komen kijken en de sfeer bij onze vereniging te proeven.

Najaarstraining
Zowel voor de jeugd als voor de senioren organiseert T.V. de Heerlijkheid de najaarstraining. De najaarstraining bestaat uit 15 lessen à 15 minuten per persoon gegeven door tennislerares Edith Rompa. Er wordt zoveel mogelijk geprobeerd groepjes van 2, 3 of 4 personen te vormen met een gelijkwaardig niveau. We hebben zowel beginners als gevorderden die les nemen. Inschrijven kan tot 1 september 2013 via Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien. . De lessen starten half september.

Najaarscompetitie
Dit najaar heeft T.V. de Heerlijkheid twee teams die beide in de categorie Dames Dubbel 35+ strijden om het kampioenschap. Elke vrijdagavond worden er op onze banen wedstrijden gespeeld.

Cranendonck wintercompetitie
Zoals elk jaar neemt T.V. de Heerlijkheid ook weer deel aan de Cranendonck Wintercompetitie. Eén keer per maand op zaterdag twee wedstrijden van één uur in teamverband tennissen tegen teams uit de omliggende dorpen (o.a. Leende, Maarheeze, Budel, Weert, Nederweert). Deze winter hebben we een heren dubbel en een mix dubbel team.

Lid worden?
Lijkt het u ook leuk om te starten met tennissen of wilt u een oude hobby weer oppakken? Wordt dan lid van onze vereniging. Mail naar Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien.  voor meer informatie.

Volg Sterksel ook via Twitter & Facebook    

Laatst aangepast op zaterdag, 24 augustus 2013 22:39