Home > Nieuws > Donateurs-actie Muziekvereniging ‘De Heerlijkheid’ weer van start
Mee doen?
 
Vul uw gegevens hieronder in om onze nieuwsbrief te ontvangen!
Volg ons op Facebook!
 

Donateurs-actie Muziekvereniging ‘De Heerlijkheid’ weer van start

 
 
Donateurs-actie Muziekvereniging ‘De Heerlijkheid’ weer van start
 
Geschreven door Muziekvereniging   
zondag, 28 september 2014 12:26

Donateurs-actie Muziekvereniging ‘De Heerlijkheid’  weer van start

 

In de maand oktober komen wij weer persoonlijk bij u langs voor de jaarlijkse donateurs-actie.

Gelukkig vinden veel mensen in Sterksel onze Muziekvereniging onmisbaar voor ons dorp. Denk daarbij maar eens aan alle activiteiten en evenementen die door onze Muziekvereniging worden opgeluisterd, zoals carnaval, koningsdag, jeugdvakantieweek en kerstmis.

Gelukkig ook beseffen de meesten van u dat een Muziekvereniging als de onze onmogelijk kan bestaan zonder financiële steun van buitenaf. Men hoeft daarbij alleen maar stil te staan bij de aanzienlijke kosten van het onderhoud en vernieuwing van uniformen en instrumenten als ook de kosten voor de opleiding van muzikanten. Na bijna 70 jaar bewijst de Muziekvereniging nog steeds een van de meest bloeiende verenigingen van Sterksel te zijn; vele jonge Sterkselnaren in opleiding, groeiend ledenaantal en drukbezochte, gezellige activiteiten!!!

Ook zijn we trots op onze leden van de “Club van 50”. Vele Sterkselnaren en ook mensen van buitenaf zijn inmiddels lid van deze club waarmee zij loyaliteit en enthousiasme naar onze vereniging willen benadrukken. Wij nodigen u graag uit om deel uit te maken van deze club!!

Als lid van deze club geniet u bijzondere voorrechten, zoals:

•             gratis abonnement op ons clubblad “De Heerlijkheid”

•             op wens vermelding van uw naam in ons clubblad

•             persoonlijke uitnodigingen voor diverse concerten

Het lidmaatschap voor de Club van 50 bedraagt jaarlijks minimaal €. 25,-. Uiteraard kunt u ook uw bijdrage overmaken via bank:  NL37 RABO 0149 3023 71

Uw bijdrage en uiteraard uw deelname tot onze “CLUB VAN 50” wordt zeer gewaardeerd!!

Laatst aangepast op zondag, 28 september 2014 12:32