Home > Nieuws > Zorgwekkende situatie Dorpshuis Valentijn
Mee doen?
 
Vul uw gegevens hieronder in om onze nieuwsbrief te ontvangen!
Volg ons op Facebook!
 

Zorgwekkende situatie Dorpshuis Valentijn

 
 
Zorgwekkende situatie Dorpshuis Valentijn
 
Geschreven door Ruud van der Zanden   
dinsdag, 18 oktober 2016 15:24

Al meer dan vijftig jaar fungeert Dorpshuis Valentijn als de huiskamer van Sterksel. De meeste verenigingen vinden hier haar onderdak en iedere dorpsbewoner zal blindelings zijn weg weten te vinden naar ”De Valentijn”. De Valentijn is en blijft een belangrijk middelpunt in het dorp, ook de komende vijftig jaar!

Maar dat de Valentijn geen vanzelfsprekendheid is valt te lezen in het boek ‘Van Dorpsschool naar Dorpshuis’. Ook nu en in de nabije toekomst zal het een uitdaging blijven om het Dorpshuis te laten voortbestaan.

De Valentijn draait nagenoeg volledig op enthousiaste vrijwilligers, en ook het bestuur wordt gevormd door vrijwilligers. Echter zitten we al geruime tijd met een onderbezetting van het Dagelijks Bestuur. Op dit moment zijn er slechts twee formele bestuursleden, waarvan er een zal aftreden in november. U zult begrijpen dat als we het Dagelijks Bestuur op korte termijn niet versterken het voortbestaan van de stichting in gevaar komt en daarmee de toekomst van ons Dorpshuis. Dit laten we toch niet gebeuren in Sterksel!

Wij zijn daarom urgent op zoek naar bestuursleden die ons kunnen komen versterken. We hebben een vacature voor Voorzitter, Secretaris, maar ook voor algemeen bestuursleden.

Indien u belangstelling hebt om ons bestuur te komen versterken, kunt u ons benaderen.

Ruud van der Zanden ( Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien. )
Wim van de Voort ( Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien. )
Wim Stolp

Laatst aangepast op dinsdag, 18 oktober 2016 23:05