Home > Nieuws > Kerstwens en nieuwjaarsreceptie
Mee doen?
 
Vul uw gegevens hieronder in om onze nieuwsbrief te ontvangen!
Volg ons op Facebook!
 

Kerstwens en nieuwjaarsreceptie

 
 
Kerstwens en nieuwjaarsreceptie
 
Geschreven door Dorpsraad, Bas Huysmans   
zaterdag, 24 december 2016 16:18

Beste Sterkselnaren,

Het einde van het jaar komt weer met rassen schreden dichterbij. Een jaar waar Sterksel en de Sterkselnaren weer met voldoening op terug kunnen kijken. We hebben de nodige hoogtepunten voorbij zien komen. Denk hierbij aan Sterksel op TV in de uitzending van Brandpunt, een totale make-over van de winkel, en het meest recente hoogtepunt, de goedkeuring in de gemeenteraden van Heeze-Leende en Cranendonck van de Samen Mee Naar De A2 plannen.

Helaas hebben we niet alleen maar leuke hoogtepunten gehad. De overvloedige regen in de eerste helft van het jaar en de daarop volgende hagelstorm hebben hun littekens achtergelaten op ons dorp. Tot de dag van vandaag zien we links en rechts nog noodreparaties, fel gekleurde zeilen en drukke activiteiten om de zaak te herstellen.

Maar goed om te zien dat we als Sterkselnaren in zowel goede als slechte tijden de handen in een weten te slaan en elkaar te ondersteunen. Dat is wat wonen in ons dorp zo bijzonder maakt!

Om het jaar goed te beginnen wordt door het Dorpshuis ook in 2017 op nieuwjaarsdag weer een nieuwjaarsreceptie georganiseerd. Als Dorpsraad willen we graag van deze  gelegenheid gebruik maken dit initiatief van harte aan te bevelen. Een mooie gelegenheid om elkaar in het nieuwe jaar te begroeten en daadwerkelijk de handen ineen te slaan.

Wij wensen u en ieder die u lief is hele fijne kerstdagen,
Een goed uiteinde en een fantastisch begin van het nieuwe jaar!

Namens de voltallige Dorpsraad,

Bas Huysmans

Nieuwjaars receptie, Dorpshuis Valentijn, 1 januari 2017 om 11:00 uur

Laatst aangepast op zaterdag, 24 december 2016 16:31