Home > Nieuws > Oud ijzer actie Paardensportvereniging de Pikeurtjes stopt!
Mee doen?
 
Vul uw gegevens hieronder in om onze nieuwsbrief te ontvangen!
Volg ons op Facebook!
 

Oud ijzer actie Paardensportvereniging de Pikeurtjes stopt!

 
 
Oud ijzer actie Paardensportvereniging de Pikeurtjes stopt!
 
Geschreven door Paardensportvereniging de Pikeurtjes   
zondag, 19 februari 2017 09:29

Vele jaren heeft Paardensportvereniging De Pikeurtjes in Sterksel een oud ijzer actie gehouden, om op die manier inkomsten te werven voor de vereniging.  De laatste jaren werd het ons echter steeds lastiger gemaakt doordat de “echte” oud ijzer boeren op de betreffende dag heel vroeg op pad gingen om “onze” spullen al weg te halen bij de mensen. Daarnaast is de prijs van het oud ijzer historisch laag en dat heeft ons doen besluiten dat wij definitief stoppen met de jaarlijkse oud ijzer actie. 

Om het bestaansrecht van een vereniging te behouden, heeft de vereniging wel inkomsten nodig. Dit geldt ook voor onze vereniging. Mocht u onze vereniging financieel willen ondersteunen dan kunt u “Vrienden van De Pikeurtjes” worden voor een bijdrage van € 25,- per jaar. Wij zullen vervolgens zorg dragen dat uw naam wordt vermeld op ons “Vrienden van De Pikeurtjes” bord welke op ons clubterrein zal komen te hangen. Uw naam zal tevens vermeld worden op onze website.

Indien u deel wilt nemen aan “Vrienden van De Pikeurtjes” dan kunt u hiervoor een mail sturen naar Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien. Wij danken u bij voorbaat voor uw bijdrage aan het bestaansrecht van onze vereniging.

Met vriendelijke groet,
Bestuur Paardensportvereniging de Pikeurtjes

 

Laatst aangepast op zondag, 19 februari 2017 09:32