Home > Nieuws > Cor van Bommel: Createlier D8
Mee doen?
 
Vul uw gegevens hieronder in om onze nieuwsbrief te ontvangen!
Volg ons op Facebook!
 

Cor van Bommel: Createlier D8

 
 
Cor van Bommel: Createlier D8
 
Geschreven door Cor van Bommel   
maandag, 29 mei 2017 10:39

Beste mensen, mijn naam is Cor van Bommel.

In “Onze school” te Maarheeze is mijn CreAtelier D8 gevestigd. Een atelier voor begeleiding in en door creativiteit. 
Vanwege  mijn opleidingen van Handvaardigheids / Textiel docent en Meubelmaker / Interieurtekenaar heb ik lange tijd met twee  beroepen de kost mogen verdienen. Als Creatief begeleider bij Hoog Begaafde Drop–Outs  en als Meubelmaker / Tekenaar bij diverse bedrijven.
Een zeer afwisselend beroepsleven waarbij ik zowel het bedrijfsleven als de zorgsector van binnenuit heb leren kennen.

Al geruime tijd liep ik met het plan  rond om als zelfstandige een Creatief Atelier te beginnen. Dit met het idee om iedereen die zichzelf op creatief gebied wil ontwikkelen een inspirerende omgeving aan te bieden.  Een Atelier waarbij de nadruk ligt op het begeleiden en ontwikkelen van ieders eigen creativiteit. En natuurlijk is gezelligheid daarbij een belangrijke factor.  
In 2014 heb ik die stap gezet en  in Heeze een ruimte gehuurd. Na amper een jaar werd het gebouw waar de ruimte zich in bevond, te koop aangeboden. Zodoende moest ik uitzien naar een nieuwe plek. Dat werd Maarheeze. En wel de oude St josephschool, nu omgedoopt tot “Onze School”.

Er worden  door  CreAtelier D8 voor diverse doelgroepen cursussen verzorgd. Het kinderatelier, open atelier voor volwassenen, atelier voor zorgcliënten, atelier voor hoogbegaafde drop-outs.

Naast deze diversiteit van deelnemers is er ook een grote verscheidenheid van aangeboden activiteiten bij het Atelier.
Glas in Lood,  Tiffany, Mozaïek, Houtbewerken, Keramiek (o.a. pottendraaien), Schilderen, Glas smelten (sieraden maken), etc.. Heb je zelf een idee voor een techniek dan  is dat ook altijd bespreekbaar.

De cursist is altijd vrij om te kiezen aan welke techniek of activiteit hij of zij wil beginnen. Op deze manier krijg je de mogelijkheid ook andere technieken  uit te proberen. Door de juiste professionele begeleiding zal elk proces van ontwerpen, tekenen, en realiseren  van een werkstuk een succeservaring zijn. Iedereen op zijn of haar eigen niveau. Dus ook zonder ervaring is men welkom. 

Naast de vaste activiteiten is het ook mogelijk een workshop te boeken. Glas sieraad maken, Schilderen en Mozaïek behoren tot de mogelijkheden. Deze workshops worden stap voor stap begeleid. Gezelligheid als waarborg voor een fijne workshop staat voorop. Daarnaast wordt er een  mooi werkstuk gemaakt.  Een en ander in goed overleg.

Steeds meer mensen weten de weg naar het atelier te vinden. Zij ervaren allen de rust en de stimulerende omgeving die het atelier biedt. Iedereen werkt aan een eigen project maar wordt ook aangestoken door het enthousiasme en de scheppingsdrift van de overige cursisten. Hierdoor is er ook altijd een prettige uitwisseling van ideeën. In het atelier heerst een zorgzame sfeer.

Het aantal kinderen neemt ook gestaag toe. Inmiddels heb ik 3 groepen kunnen vormen. Voor  kinderen is het van groot belang dat ze  zich ook dmv creatief bezig zijn  kunnen ontwikkelen.

Een reden voor deelname aan het atelier kan zijn dat je je creatief wilt ontwikkelen, maar er kunnen ook andere redenen aan ten grondslag liggen zoals:  concentratieproblemen, faalangst, sociale omgangsproblemen. Hier word adequaat op ingespeeld.

Het atelier biedt vele mogelijkheden  voor jong en oud.
Kortom, heb je interesse informeer dan vrijblijvend (gratis proefles).

Groet en tot ziens.
Cor van Bommel

Voor nadere info: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien.    04040-2265008   website: createlierd8.nl            
                                                     
 

Laatst aangepast op woensdag, 21 juni 2017 08:52