Home > Nieuws > Wat wil jij in Dorpshuis Valentijn 2.0?
Mee doen?
 
Vul uw gegevens hieronder in om onze nieuwsbrief te ontvangen!
Volg ons op Facebook!
 

Wat wil jij in Dorpshuis Valentijn 2.0?

 
 
Wat wil jij in Dorpshuis Valentijn 2.0?
 
Geschreven door Bestuur Valentijn   
donderdag, 09 januari 2020 14:14

Beste Dorpsgenoot,

Valentijn 2.0, vraag je je af? Jazeker, Valentijn 2.0. In ons dorpshuis gebeurt al heel veel aan bijeenkomsten, repetities en activiteiten. Toch denken wij dat het mogelijk is om van ons dorpshuis nóg meer een plek voor iedereen te maken. En daarover willen wij met jou in gesprek.

Wat kan Dorpshuis Valentijn 2.0 voor jou betekenen? Welke kansen biedt het dorpshuis voor de jongeren uit het dorp? Voor de verenigingen? Voor ondernemers? Voor de bewoners van Kloostervelden en de campings? Voor mensen die hulp of zorg nodig hebben? Voor … vul maar in? Wat vind jij?

Praat mee op 15 januari 2020

Wij nodigen je van harte voor de dorpsbijeenkomst in het kader van Dorpshuis Valentijn 2.0!

Wat: met elkaar (jong en oud) in gesprek over de toekomst van het dorpshuis
Waar: Dorpshuis Valentijn
Wanneer: woensdag 15 januari 2020
Hoe laat: 20.00– 22.00 uur (inloop vanaf 19.30)

Daarna is er nog volop ruimte om met elkaar na te praten en te borrelen.

Wat willen we bereiken?
Tijdens deze dorpsbijeenkomst gaan we met elkaar in gesprek welke kansen en mogelijkheden we zien om dorpshuis Valentijn (weer) toekomstbestendig te maken. De resultaten van deze avond worden verwerkt in een actieprogramma voor de ontwikkeling van het dorpshuis in de toekomst. Voel je vrij om je ideeën te delen. Alle input is welkom.

Hoe doen we dat?
We gaan in groepen met elkaar in gesprek over wat het dorpshuis kan betekenen voor de volgende thema’s:

  • Vermaak en ontspanning

  • Ontmoeten

  • Zorg & Voorzieningen

  • Binding met het dorpshuis

  • Kenniscentrum


Wanneer je binnenkomt, kies je een thema waarover je wilt doorpraten. Je kunt je voorstellen dat iedereen andere ideeën en wensen heeft voor het dorpshuis. Dit is je kans om je te laten horen!

Even aanmelden
Kom ook naar de dorpsbijeenkomst! Stuur een mail naar Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien. . Geef je naam door en eventueel met hoeveel personen je komt. Dan zorgen wij voor genoeg zitplaatsen en een drankje!


Tot 15 januari!
Hartelijke groet, bestuur Dorpshuis Valentijn

Laatst aangepast op donderdag, 09 januari 2020 14:19