Home > Nieuws > OPROEP aan alle 60- en 70 jarige inwoners van Sterksel / Kloostervelden
Mee doen?
 
Vul uw gegevens hieronder in om onze nieuwsbrief te ontvangen!
Volg ons op Facebook!
 

OPROEP aan alle 60- en 70 jarige inwoners van Sterksel / Kloostervelden

 
 
OPROEP aan alle 60- en 70 jarige inwoners van Sterksel / Kloostervelden
 
Geschreven door Redactie   
maandag, 17 augustus 2020 22:05

Momenteel zitten wij met zijn allen in een periode waarin niet veel mogelijk is. Wel wonen wij in een zeer mooi dorp, waarin het corona virus weinig slachtoffers heeft gemaakt. Mede door de ruimte en het in acht nemen van de veiligheidsvoorschriften.

Wel is ons duidelijk gemaakt, dat wij met 70+ een echte risicovolle groep mensen zijn die voorzichtig om moeten gaan met onze gezondheid en dat voorlopig niet alles mogelijk is, zoals samen zingen, bridgen, musiceren, gezellig eten enz. Alles wat er gebeurt moet met de nodige afstand.

Echter er komt ook weer een andere tijd en dan biedt onze vereniging weer de nodige mogelijkheden en hoe meer leden des te meer er mogelijk is. Misschien ben u niet op de hoogte, maar bij de Seniorenvereniging KBO gebeurt heel veel. Zoals maandelijks het seniorenblad “Ons” met veel informatie en verhalen, de plaatselijke uitnodiging/nieuwsbrief, verder heeft het bestuur overleg met het kringbestuur/stichting senioren belangen /gemeentebestuur/ regiobestuur enz. Ook wordt er op alle fronten voorlichting en hulp geboden denk hierbij aan ondersteuning bij hulpaanvrage bij de gemeente, de belastinghulpdienst en nieuw de campagne Senioren en Veiligheid.

Om onze leden van dienst te kunnen zijn hebben wij nieuwe actieve leden en bestuurders nodig om hier optimaal gebruik van te kunnen maken. Daarom deze oproep aan U: meldt u aan bij onze vereniging, zodat deze voldoende bestaansrecht heeft en de toekomst gewaarborgd blijft. De kosten houden wij zo laag mogelijk, deze bedraagt nu € 25,-- per jaar, dit kan voor niemand een belemmering zijn. Bovendien ontvangt u als KBO lid een KBO-pas, waar u bij diverse winkeliers in de regio korting krijgt.

Vindt U het belangrijk dat de Seniorenvereniging in Sterksel blijft bestaan, wilt u een bijdrage leveren en behoort u tot onze doelgroep dan rekenen wij op U. Wilt u meer weten bezoek dan de website van de KBO: www.kbo-brabant.nl

Het bestuur Seniorenvereniging KBO SterkselVoor meer informatie of aanmelding : Secretaris Leontine Noordman e-mailadres Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien. / of Voorzitter Tonny Stienen e-mailadres Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien.