Home > Nieuws > Muziekvereniging de Heerlijkheid: Wij vragen om jouw steun.
Mee doen?
 
Vul uw gegevens hieronder in om onze nieuwsbrief te ontvangen!
Volg ons op Facebook!
 

Muziekvereniging de Heerlijkheid: Wij vragen om jouw steun.

 
 
Muziekvereniging de Heerlijkheid: Wij vragen om jouw steun.
 
Geschreven door Muziekver. de Heerlijkheid   
donderdag, 08 oktober 2020 17:32

Jouw steun zullen we dankbaar zijn!!!!

Van 1 oktober t/m 14 oktober vindt de jaarlijkse donateursactie van Muziekvereniging De Heerlijkheid Sterksel plaats. Vanwege COVID-19 heeft de Muziekvereniging besloten geen leden langs de deur te sturen, dit voor ieders veiligheid.

 

Gelukkig vinden veel mensen in Sterksel onze Muziekvereniging onmisbaar voor ons dorp. Denk daarbij maar eens aan alle activiteiten en evenementen die door onze Muziekvereniging worden opgeluisterd, kermis, Koningsdag, dodenherdenking, Sinterklaasintocht en Kerstmis.

 

Gelukkig ook beseffen de meesten van u dat een Muziekvereniging als de onze onmogelijk kan bestaan zonder financiële steun van buitenaf. Men hoeft daarbij alleen maar stil te staan bij de aanzienlijke kosten van het onderhoud en vernieuwing van uniformen & instrumenten als ook de kosten voor de opleiding van muzikanten. Al meer dan 75 jaar bewijst de Muziekvereniging een van de meest bloeiende verenigingen van Sterksel te zijn.

 

Ondanks dat we dit jaar niet langs uw deur kunnen komen hopen we toch op een bijdrage van u.

U kunt uw bijdrage overmaken via bank naar NL37 RABO 0149 3023 71. Wilt u toch een bijdrage doneren, maar doet dit liever niet via bank, dan staat er van 1 oktober tot en met 14 oktober een collectebus bij de Spar in Sterksel (Pastoor Thijssenlaan 1) waarin u uw bijdrage kunt doneren. Gelieve het geld in een envelop te stoppen.

 

Naast een kleine bijdrage kunt ook lid worden van de “Club van 50”. Vele Sterkselnaren en ook mensen van buitenaf zijn inmiddels lid van deze club waarmee zij loyaliteit en enthousiasme naar onze vereniging extra willen benadrukken. Wij nodigen u graag uit om deel uit te maken van deze club!! Het lidmaatschap voor de Club van 50 bedraagt jaarlijks minimaal €. 25,-. Deelname tot onze Club van 50 wordt zeer gewaardeerd, maar natuurlijk zijn alle bijdrage zijn van harte welkom!

 

We hopen dat we u in 2021 weer kunnen uitnodigen voor nieuwe activiteiten.


Mocht u vragen hebben over onze Muziekvereniging of deze donateursactie, dan kunt u contact opnemen via Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien.

t/m 25 oktober kun je ons een stem geven voor 'Rabobank ClubSupport' middels de website of app
https://www.rabobank.nl/particulieren/leden/clubsupport/

Bij voorbaat dank,

Namens bestuur van de Muziekvereniging ‘De Heerlijkheid Sterksel’

Voorzitter Tom Strijbos