Home > Nieuws > Drukte op stembureaus; burgemeester stemde in Sterksel
Mee doen?
 
Vul uw gegevens hieronder in om onze nieuwsbrief te ontvangen!
Volg ons op Facebook!
 

Drukte op stembureaus; burgemeester stemde in Sterksel

 
 
Drukte op stembureaus; burgemeester stemde in Sterksel
 
Geschreven door Redactie/Heeze24   
woensdag, 17 maart 2021 15:35

HEEZE-LEENDE - Woensdagmorgen om half acht gingen de tien stembureaus in onze gemeente open. Een rondgang langs een aantal stembureaus in onze gemeente gaf een redelijk gelijk beeld. Een hoge opkomst. Al voor het middaguur lag de opkomst op een aantal stembureaus al boven de 35%.

Regelmatig vormt er een rij mensen die even op de beurt moeten wachten om hun stem uit te brengen. Dat de opkomst op het eerste oog wat hoger lijkt te liggen dan vier jaar geleden kan liggen aan het feit dat er meer mensen thuiswerken. Hierdoor bepalen ze mogelijk wat makkelijker om te gaan stemmen omdat ze niet hoeven te wachten totdat ze zijn afgewerkt.

Burgemeester Paul Verhoeven
De burgemeester van Heeze-Leende stemde woensdagmorgen in zijn woonplaats Sterksel. Ook daar was het de hele ochtend al lekker druk met stemmers. Onze redactie sprak kort met de burgemeester over de poststemmen waar veel over te doen is. ''Ook in onze gemeente zijn vele honderden poststemmen binnengekomen. Het exacte aantal weet ik niet uit het hoofd maar opvallend veel in ieder geval. Vanuit Den Haag zijn aangepaste richtlijnen gegeven om poststemmen te beoordelen.''

Het is goed te zien dat er veel mensen komen stemmen voor de Tweede Kamer. Stemmen kan woensdag nog tot 21.00 uur vanavond op de onderstaande locaties. Vergeet niet de stempas en een geldig legitimatiebewijs mee te nemen.

Heeze
- Dorpshuis ’t Perron – Schoolstraat 48
- OBS De Trumakkers – De Spinner 2
- Rozen van Oranje – Dominee Kremerstraat 47
- Gemeentehuis – Jan Deckersstraat 2
- Heemkundekring – De Pompenmaker 6
- Gymzaal Strabrecht – Strabrecht 14

Leende
- Dorpshuis De Schammert – Dorpstraat 59
- ‘t Brouwershuis – Oostrikkerdijk 1

Leenderstrijp
- Basisschool St Jan – Sint Jan Baptistastraat 1

Sterksel
- Dorpshuis Valentijn – Valentijn 3