Home > Nieuws > Ontwikkelingen maatschappelijke ondersteuning
Mee doen?
 
Vul uw gegevens hieronder in om onze nieuwsbrief te ontvangen!
Volg ons op Facebook!
 

Ontwikkelingen maatschappelijke ondersteuning

 
 
Ontwikkelingen maatschappelijke ondersteuning
 
Geschreven door gemeente Heeze-Leende   
zondag, 14 november 2021 11:23

We zien dat steeds meer mensen een groter beroep op de zorg- en welzijnsvoorzieningen doen. Doordat inwoners steeds ouder worden en er relatief minder jeugd bijkomt, stijgt de gemiddelde leeftijd. De gemeente vergrijst, zeggen we dan. Bovendien blijven mensen langer thuis wonen. Maar niet alleen de oudere inwoners, ook onze jeugd maakt steeds vaker gebruik van jeugdzorg. Bovendien is de problematiek bij een deel van onze jeugd steeds complexer. Doordat steeds meer mensen, ook inwoners met een hoger inkomen die voorheen zelf hun hulp organiseerden, een groter beroep op de voorzieningen doen, neemt de druk op de financiën toe. Het was afgelopen jaar nodig om beleid te ontwikkelen om iedereen de zorg te kunnen blijven bieden die noodzakelijk is en daarbij financieel in evenwicht te blijven.

 

Bekijk de video om te horen hoe Heeze-Leende dit aanpakt.

Laatst aangepast op zondag, 14 november 2021 11:58