Home > Nieuws > Ik kies voor glasvezel! Jij ook?
Mee doen?
 
Vul uw gegevens hieronder in om onze nieuwsbrief te ontvangen!
Volg ons op Facebook!
 

Ik kies voor glasvezel! Jij ook?

 
 
Ik kies voor glasvezel! Jij ook?
 
Geschreven door Peter Stas   
vrijdag, 15 juni 2012 12:35

 

EEN DUIDELIJKE BOODSCHAP.........

 


Beste Heeze-Sterksel-Leendenaren,
 
Als ambassadeur/vrijwilliger van HSLnet wil ik via deze mail graag extra aandacht vragen voor het glasvezel project in Heeze-Leende.

Ik weet dat jullie via allerlei bronnen al voorzien worden van informatiemateriaal maar ik vind dat niet genoeg benadrukt kan worden dat we hiermee uniek zijn in Europa. En het kost ons inwoners niets meer. Een netwerk van en door inwoners, waarbij WIJ zeggenschap krijgen over eventueel toekomstige diensten en de daarbij behorende prijzen. De Coöperatie garandeert nu al dat er geen prijsverhogingen zullen komen en dat 99,9% van de gemeente wordt aangesloten. (Dus ook de buitengebieden)

Om het ons niet moelijker te maken heeft de coöperatie voor het eerste jaar een contract afgesloten met één provider (dienstenaanbieder) die een zeer compleet pakket aanbiedt dat concurrerend is met de huidige aanbieders UPC en KPN. Een Alles in een pakket voor € 49,95. Na dit eerste jaar zullen er meerdere providers worden toegelaten (want het is immers een open-netwerk) waardoor u een nog veel grotere keuze krijgt. De aanbieders zullen tegen elkaar concurreren om jullie hun diensten aan te beiden. Iets wat in een gesloten netwerk (lees KPN, Reggefiber; UPC) NOOIT mogelijk wordt.

Het gaat mij in deze mail te ver om alle VOORDELEN voor ons nogmaals op te noemen.
In de winkel waar ik tijdens de openingstijden meestal aanwezig ben wil ik, of iemand anders uit ons enthousiaste team, graag meer informatie verstrekken. (openingstijden winkel) of kijk voor meer informatie op de website.

Jullie lopen geen enkel risico want installatie en overstapservice is geheel gratis als je voor 1 juli a.s. inschrijft. Eerste 3 maanden zelfs 50% korting. (Mocht er toch onvrede zijn na het eerste jaar dan kun je weer gewoon terug naar een andere aanbieder)

De coöperatie wil wel dat 50% van Heeze-Leende meedoet want alleen dan kunnen zij de garanties geven dat het totale project van bijna 10 miljoen kostendekkend is. Denk niet mijn buurman doet wel mee dan hoef ik niet zo nodig. Wij hebben u nodig: u, uw buurman en buurvrouw, uw bedrijf, uw vereniging en iedereen die u kent! Want we halen liever 70% zodat alles nog sneller wordt aangesloten en waarmee Heeze-Leende aan de commerciële partijen laat zien dat het menens is!

Gaat dit project NIET door dan zal binnen enkele jaren een commerciële partij (lees Reggefiber) toch glasvezel gaan aanbieden want de capaciteit van de huidige koperen kabel is nooit voldoende voor de enorme versnelling waarin o.a. internet en digitale televisie en 3D-TV is gekomen. Deze partij zal echter nooit onze gehele gemeente van glasvezel voorzien. (Zie ook de diverse kranten publicaties van de laatste weken van o.a. Cranendonck en Bergeijk). En zeer zeker niet voor dezelfde prijs. Kijk maar in de omliggende gemeenten waar gemiddeld tussen de € 60,= en €70,= wordt gevraagd voor een vergelijkbare aansluiting.

In onze gemeente zijn nu ook enkele honderden woningen die bijvoorbeeld geen UPC aansluiting hebben. En ook als deze noodgedwongen via KPN moeten internetten hebben ze een tergend lage snelheid van 1 of 2 Mb/sec, omdat ze te ver van de centrale af zitten. U ziet alleen maar beperkingen.
Daarom deze dringende oproep om toch zeker mee te doen. Dit is onze kans om solidair te zijn met de gemeenschap en ook voor uzelf om te kiezen voor het BESTE voor de toekomst.

Zie ook de bijlagen voor meer informatie.

De 10 voordelen:

Het drie-luik:

HSL-net flyer:

De raamposter:

 

Vriendelijke groet,

Peter Stas

 

P.S. Stuur dit berichtje en bijlagen door naar zoveel mogelijk mensen binnen onze gemeente en overtuig ook hen van de noodzaak!

 

Laatst aangepast op vrijdag, 15 juni 2012 13:49